najlepsza książka o biznesie - zestawienie

24.04.2024 / Uroda

Najlepsza książka o biznesie – 7 wartych uwagi tytułów

Książki biznesowe to niezwykle istotna kategoria literatury. Możesz odnaleźć w nich nie tylko szereg informacji, które wpłyną pozytywnie na rozwój Twojego biznesu. To także szansa na znalezienie potrzebnej inspiracji, poszerzenie swojej wiedzy i czerpanie z doświadczenia cenionych przedsiębiorców. Jakie tytuły zasługują na miano najlepsza książka o biznesie? Sprawdź popularne propozycje z tego działu!

Najlepsza książka o biznesie – 7 wartych uwagi propozycji

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy pierwsze kroki w biznesie już za Tobą, znajdziesz coś dla siebie wśród poniższych propozycji. Wszystkie znajdziesz na https://www.osmpower.pl/ksiazki-o-biznesie.

„Jak zacząć” – Marcin Osman

najlepsza książka o biznesie - Jak zacząć
Brakuje Ci inspiracji? Znajdziesz ją w książce Marcina Osmana! Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

Czujesz, że stoisz w miejscu, a tak naprawdę marzysz o rozwinięciu swoich biznesowych skrzydeł? Nie wiesz, jednak od czego zacząć? W znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci Marcin Osman. Dzięki jego książce zyskasz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci postawić pierwsze kroki do znalezienia nowej pracy, otworzenia własnego biznesu czy zostania influencerem. Zaczniesz trzymać się swoich celów, co pozytywnie wpłynie na różne aspekty Twojego życia. Gotowy spróbować?

„Finansowa alchemia” – Dan S. Kennedy

najlepsza książka o biznesie - Finansowa alchemia
„Finansowa alchemia” zmieni Twoje podejście do pieniędzy. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

Dan S. Kennedy jest trenerem biznesowym, który dzieli się swoimi doświadczeniami i zbudowanymi na przestrzeni lat strategiami marketingowymi i sprzedażowymi. Nie inaczej jest w przypadku książki „Finansowa alchemia”. Od tego tytułu możesz oczekiwać inspiracji do spojrzenia na swój biznes w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Autor nie boi się niewygodnych tematów i dowiesz się od niego rzeczy, które są pomijane w innych książkach.

„Finansowa alchemia” świetnie sprawdzi się przede wszystkim wśród przedsiębiorców, którzy widzą, że ich dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonych rezultatów. Jednak na poradach autora zyska tak naprawdę każdy, kto jest gotowy zmienić swoje podejście do biznesu. Jeśli chcesz podnieść swoje stawki i zarabiać więcej, ta książka jest dla Ciebie.

„Jak zbudować bogactwo oraz jak je później zachować” – Rainer Zitelmann

Jak zbudować bogactwo oraz jak je później zachować - Rainer Zitelmann
Nie tylko budowanie bogactwa jest ważne. Musisz wiedzieć także, co robić ze zgromadzonymi środkami, żeby nie traciły na wartości. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

„Jak zbudować bogactwo oraz jak je później zachować” to pozycja podzielona na dwie części. Zgodnie z tytułem, pierwsza część nauczy Cię budowania bogactwa, skupiając się na aspektach psychologicznych. Z kolei druga będzie Twoim źródłem wiedzy dotyczącym strategii inwestowania.

Dowiesz się, jak mądrze inwestować zarobione pieniądze, co pozwoli Ci uniknąć sytuacji, w której będą one traciły swoją wartość na koncie bankowym. Strategie, które proponuje autor, wyróżniają się wśród ogólnodostępnych porad, gdyż powstały one w oparciu o jego własne doświadczenia. To książka dla każdego, która pomoże Ci zbudować nowe podejście do pieniędzy.

„Finansowa pewność” Dan Lok

najlepsza książka o biznesie - Finansowa pewność
Chcesz zarabiać więcej? Sięgnij po „Finansową pewność”. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

„Finansowa pewność” Dana Loka zawiera szereg informacji, których nie mogłeś nauczyć się w szkole. Można więc określić ją jako podstawową wiedzę, która pozwoli Ci budować swoje biznesowe imperium. Znajdziesz w niej autorskie strategie autora, które zdecydowanie zasługują na uwagę ze względu na jego zaskakującą przeszłość. Historia Dana Loka pokazuje, że wszystko jest możliwe, a nawet – jak to było w jego przypadku – przejście od osoby mającej dług w wysokości 150 tysięcy dolarów to bycia multimilionerem.

„Finansowa pewność” to wartościowa pozycja, która pomoże Ci zwiększyć generowane w firmie zyski. Dzięki niej poprawisz swoją pewność siebie i w pełni wykorzystasz swój potencjał, aby zarabiać jeszcze więcej. Zrozumiesz, że możesz pokonać to, co Cię ogranicza i zupełnie zmienić swoją relację z pieniędzmi.

„Świadomy biznes. Jak budować wartość poprzez wartości” – Fred Kofman

najlepsza książka o biznesie - Świadomy biznes
Świadomy biznes musi być oparty na aktualnych wartościach. Wśród nich wyróżnia się przede wszystkim tak często zapominana autentyczność. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

Fred Kofman w książce „Świadomy biznes. Jak budować wartość poprzez wartości” pokaże Ci, dlaczego do osiągnięcia sukcesu w biznesie prowadzi współpraca. To wyróżniająca się pozycja, która zdecydowanie zasługuje na miano najlepsza książka o biznesie. Znajdziesz w niej intrygujące spojrzenie, które może przynieść wiele dobra.

Autor skupia się w niej na tytułowym świadomym biznesie, który opiera się na autentycznym przywództwie i wspólnym dążeniu do jednego celu. Dzięki niej zrozumiesz, że dążenie wielu osób w jednym kierunku może przynieść rezultaty, które nie są możliwe do osiągnięcia w żaden inny sposób. Z książki dowiesz się także, jak budować taką organizację, jak ją rozwijać, a także jak przenieść wskazany model działania także na życie prywatne.

„Jak zbudowałem firmę. Prawdziwe historie przedsiębiorców” – Guy Raz

Jak zbudowałem firmę. Prawdziwe historie przedsiębiorców - Guy Raz
Szukasz wskazówek, które wesprą Cię na różnych etapach rozwoju biznesu? „Jak zbudowałem firmę. Prawdziwe historie przedsiębiorców” to książka dla Ciebie. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

„Jak zbudowałem firmę. Prawdziwe historie przedsiębiorców” to zdecydowanie warta uwagi pozycja w kategorii biznesowej. Opiera się na serii podcastów Guya Raza, które mają formę wywiadów z różnymi osobami. Dzięki temu możliwe okazało się zebranie wielu wartościowych i różnorodnych wskazówek w jednym miejscu.

Książka jest polecana przede wszystkim tym, którzy dopiero planują start własnego biznesu, jednak dzięki jej rozpiętości tematycznej znajdą w niej dla siebie także i ci, którzy już rozpoczęli działanie. W tej pozycji znajdziesz interesujące porady, które okażą się Twoim wsparciem na różnych etapach biznesu – zaczynając od pomysłu, a kończąc na pierwszych zyskach. To doskonały poradnik dla każdego nowoczesnego przedsiębiorcy, w którym nie brakuje różnorodnych spojrzeń i inspiracji.

„Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie” – Artur Jabłoński

Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie - Artur Jabłoński
Chcesz reklamować się w mediach społecznościowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Książka Artura Jabłońskiego jest świetnym pierwszym krokiem. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

„Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie” autorstwa Artura Jabłońskiego doskonale wpisuje się w nowoczesne spojrzenie na biznes. Jeśli Twojej marki nie ma w sieci, to znaczy, że nie istnieje – często można usłyszeć takie zdanie i zdecydowanie coś w tym jest. Warto jednak dbać nie tylko o obecność marki online, ale także wykorzystywanie pełni możliwości, jakie daje obecnie Internet. Jednym z jego ważnych filarów w ujęciu biznesowym jest reklama w social mediach.

W swojej książce Artur Jabłoński przeprowadzi Cię przez reklamę na Facebooku i Instagramie krok po kroku. Jeśli dopiero zaczynasz w tym temacie, lektura będzie idealnym wprowadzeniem do tematu i pozwoli Ci założyć pierwsze kampanie. Z kolei dla bardziej doświadczonych może być uzupełnieniem wiedzy o bardziej specjalistyczne triki, wynikające z wieloletniego doświadczenia autora w branży. 

Nawet jeśli nie planujesz zajmować się działaniami reklamowymi samodzielnie, ta książka pokaże Ci, że zdecydowanie warto to robić (być może zlecając to zadanie komuś innemu). Według informacji na stronie sklepu OSMpower ta książka pomoże Ci zrozumieć, cały proces pracy nad kampaniami w social mediach, co przyda się do kontrolowania pracy innych.

Źródła:

  1. www.osmpower.pl/skuteczna-reklama-na-facebooku-i-instagramie-artur-jablonski, [dostęp 23.04.2024]

Mogą Cię zainteresować